Vyšly turistické noviny pro sezonu 2018

Název „Kraj sedmi zámků a sedmi podzemních řek“ odkazuje na charakteristiku destinace a zároveň zve k návštěvě toho nejlepšího, co mohou návštěvníci během své letní dovolené v našem regionu navštívit, zažít a ochutnat.

Noviny mají 24 stran a byly vydány v počtu 13 000 výtisků. Kromě informací o historických památkách, přírodních zajímavostech, kulturních akcích a tipech na výlety, je jejich součástí i stránka věnovaná dětem a pohádkovému království šneka Krasíka, a také praktická pomůcka v podobě trhací mapy. 

Turistické noviny Blanenska a Boskovicka budou v letošní turistické sezóně k dispozici zdarma v infocentrech, na hradech a zámcích, v aquaparcích a dalších sportovištích, v muzeích, v hotelech a penzionech a na mnoha dalších místech. Doufáme, že návštěvníky naší destinace svým obsahem inspirují k delšímu pobytu, či opětovné návštěvě Moravského krasu.

Vznikem těchto novin tak destinační management plní jeden ze svých dalších hlavních úkolů, totiž sjednotit prezentaci turistických nabídek Moravského krasu.