• Velikonoční nabídka na BlanenskuVelikonoční nabídka na Blanensku

  27. 03. 2018

  Přemýšlíte, kam vyrazit o velikonočních svátcích? Blanensko vám v nadcházejícíh dnech nabízí množství akcí nejen svátečního charakteru.

 • Zahájení turistické sezony v Moravském krasuZahájení turistické sezony v Moravském krasu

  23. 03. 2018

  Trable a nudu, zajisté, na háku mají turisté! Přidejte se k nám a pojďte s námi zahájit turistickou sezonu, vytvořit nový netradiční český rekord a zažít příjemné odpoledne plné zábavy, muziky a dobrého jídla a pití.

 • Dejme Blansku zelenou!Dejme Blansku zelenou!

  21. 03. 2018

  Této výzvy města Blanska uposlechlo v minulém roce množství milovníků přírody, kteří se na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka pustili do výsadby živého plotu z 90 mladých habrů. Letos tuto akci zopakujeme.

 • Hledá se nejlepší turistický produkt pro nadcházející sezonu!Hledá se nejlepší turistický produkt pro nadchá...

  15. 02. 2018

  Pokud podnikáte v cestovním ruchu na Blanensku a chystáte pro letošní sezonu pro své návštěvníky novinky v nabídce, využijte nabídky přihlásit tento produkt do nové regionální soutěže Pohár Macochy.

 • Nová fotografická soutěž Jeskynní pohárNová fotografická soutěž Jeskynní pohár

  13. 02. 2018

  Střední škola cestovního ruchu a gastronomie v Blansku vyhlásila fotografickou soutěž z Moravského krasu s tématem Krajina, která inspiruje. Přihlásit se můžete do 10. března 2018.

 • Kalendář akcí na rok 2018 ke staženíKalendář akcí na rok 2018 ke stažení

  30. 01. 2018

  Také v letošním roce jsme pro vás připravili kalendář kulturních a sportovních akcí na Blanensku.Stáhnout si ho můžete ve formátu .pdf z našeho článku.

 • Adventní soboty v BlanskuAdventní soboty v Blansku

  27. 11. 2017

  Každou prosincovou sobotu se v Blansku můžete zúčastnit adventního programu v Muzeu Blanenska a na nám. Republiky. Program je určený jak pro malé, tak pro velké návštěvníky.

 • Blansko se chystá na Vítání sv. MartinaBlansko se chystá na Vítání sv. Martina

  31. 10. 2017

  Největší kulturní a společenská akce v Blansku proběhne tradičně o svatomartinském víkendu, letos tedy 10.-12. listopadu. V letošním roce je pro návštěvníky připraveno několik novinek.