• Komentované procházky Moravským krasemKomentované procházky Moravským krasem

  17. 07. 2018

  Už jste slyšeli o procházkách, které pořádá Dům přírody Moravského krasu? Společně se strážci přírody se můžete vydat na tematické procházky za faunou i flórou Moravského krasu

 • Nová geolokační hra v Moravském krasuNová geolokační hra v Moravském krasu

  16. 07. 2018

  Pohádkové království šneka Krasíka si pro všechny malé návštěvníky přichystalo prázdninovou geolokační hru, díky níž se podíváte na Moravský kras očima těch, kteří ho vidí z výšky - očima ptáků.

 • Dny otevřených dveří v Býčí skáleDny otevřených dveří v Býčí skále

  29. 06. 2018

  Tento víkend máte letos poslední možnost navštívit běžně nepřístupné prostory jeskyně Býčí skála. Jeskyně je po oba dva dny přístupná od 9 do 16 hodin za každého počasí.

 • Vyšly turistické noviny pro sezonu 2018Vyšly turistické noviny pro sezonu 2018

  21. 06. 2018

  Na hlavní turistickou sezonu připravil destinační management pro návštěvníky Moravského krasu a okolí speciální propagační noviny s podtitulem „Kraj sedmi zámků a sedmi podzemních řek“.

 • Velikonoční nabídka na BlanenskuVelikonoční nabídka na Blanensku

  27. 03. 2018

  Přemýšlíte, kam vyrazit o velikonočních svátcích? Blanensko vám v nadcházejícíh dnech nabízí množství akcí nejen svátečního charakteru.

 • Zahájení turistické sezony v Moravském krasuZahájení turistické sezony v Moravském krasu

  23. 03. 2018

  Trable a nudu, zajisté, na háku mají turisté! Přidejte se k nám a pojďte s námi zahájit turistickou sezonu, vytvořit nový netradiční český rekord a zažít příjemné odpoledne plné zábavy, muziky a dobrého jídla a pití.