Zámek Křtiny

Křtiny 1, 67905 Křtiny, Tel: +420 724 946 162, recepce@slpkrtiny.cz

Na zámku Křtiny jsou pro Vás připraveny moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s kvalitním nábytkem, vlastní sprchou a WC, on line připojením na internet, výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy a klidem pro relaxaci.

Na zámku Křtiny jsou pro Vás připraveny moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s kvalitním nábytkem, vlastní sprchou a WC, on line připojením na internet, výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy a klidem pro relaxaci. 

Celková kapacita ubytování je maximálně 50 osob ve 23 dvoulůžkových pokojích s možností 4 přistýlek. 
Příjezd je možný denně od 14:00 do 20:00. Odjezd do 10:00. Možnost stravování v zámecké restauraci, která má otevřeno denně od 10:00 do 22:00 hod.

Ubytování v apartmánu:
Luxusní prostorný apartmán s přístupem na velkou terasu a krásným výhledem do Josefovského údolí. K dispozici je samostatná ložnice s dvojpostelí s čelem. V obývací místnosti je možno sledovat LCD televizi. V zámku je možné se pohybovat pomocí výtahu. V ceně pokoje je snídaně v zámecké restauraci. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení.

Dvoulůžkový pokoj:
Dvoulůžkové pokoje jsou standardním ubytováním našeho hotelu. Všechny pokoje jsou vzdušné, s vysokými stropy a velkými okny. Mají možnost bezdrátového připojení k internetu. Na pokojích je možné uspořádat postele u sebe, stejně jako je nechat odděleně. U části pokojů je také možnost přístýlky.

Dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením:
Vhodné například pro větší rodiny. Za vstupními dveřmi následuje chodbička, z které je možno vejít do dvou samostatných uzamykatelných pokojů. Na jeden z pokojů je možné umístit i přistýlku. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení.

www.zamek-krtiny.cz/ubytovani

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.