Wellness hotel Panorama

Češkovice 168, 678 01 Blansko, Tel: 516 418 111, recepce@hotelpanorama.cz

Wellness hotel Panorama je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel s panoramatickým výhledem, teplým slaným vnitřním bazénem a venkovním dohřívaným slaným bazénem. Nachází se v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko.

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí.

Hotelové služby

V objektu je restaurace, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, obsluhované hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, volejbalové hřiště a dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrliče (v provozu od dubna do října).

Dále je klientům k dispozici cvičná tenisová zeď s košem na  streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, posilovna, půjčovna horských kol, internetový koutek, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál a 6 salonků.. Všude je WiFi a internet zdarma.

Pro nejmenší je hotel doslova "dětským rájem". V hotelu je vnitřní dětský koutek s hračkami a velkou televizí, koupadla, skluzavky, houpačky, odrážedla, pískoviště, velká trampolína, dětské hry a hračky."  Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní animační programy pro děti i rodiče. U hotelu je rybník a zookoutek s oslicí Rozárkou, kozou, ovečkou, králíky a morčaty. Děti i rodiče mohou v létě pomáhat o zvířata pečovat.

V hotelu  je možné na místě dohodnout  úschovu vlastních kol (zdarma), projížďky na koních na nedalekých farmách a přijmout doporučení na některý z mnoha turisticky zajímavých cílů v okolí.

Wellness centrum Vitaline

Hotel má velice hezké wellness centrum  " VitaLine "  (31°C bazén se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , 36°C whirlpool, solární louka, Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a voskové zábaly,  klasické masáže, aromamasáže, masáže lávovými kameny, thalasoterapie, suché uhličité koupele, masáže na profesionálním vodním vyhřívaném lůžku a jiné).  

Hotelové pokoje

Panorama Classic New
Pokoje PANORAMA CLASSIC NEW jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyřlůžková rodinná studia v prvním a druhém patře hotelu s výhledem do údolí nebo do hotelového atria. Převážná většina třílůžkových pokojů má balkony. Na pokoje je možné doplnit přistýlku nebo postýlku. Pokoje mají kvalitní hotelové vybavení, mají digitální LED TV, koupelnu se sprchou a toaletou. Novinkou roku 2017 je lednička na každém pokoji. V koupelně je fén a skříňka na toaletní potřeby. Na všech pokojích je pevné internetové připojení (kabel k dispozici).

Panorama Superior
Pokoje PANORAMA SUPERIOR jsou pokoje s vysokým standardem ubytování. Postele o celkové velikosti 2 x 2 metry, lednička, pokojový trezor, dobře provedený interiér pokoje, pevné intrenetové připojení (kabel k dispozici), digitální LED TV, hezká koupelna se sprchou a především exkluzivní dálkový výhled z balkonů pokojů PANORAMA SUPERIOR Vás opravdu potěší. V hotelu je prostorný výtah vhodný i pro ZTP. Jeden z pokojů PANORAMA SUPERIOR je určen pro ZTP osoby.

Rodinná studia Classic New
RODINNÁ STUDIA jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Jde o dva pokoje, které mají společnou chodbičku, z níž se vychází do hotelové chodby. Ve společné chodbičce je vchod do WC a vchod do koupelny s umyvadlem a sprchou. Pokoje nemají balkon.
Rodinná studia jsou naprosto ideální pro rodiny s dětmi. Na pokoje lze přichystat přistýlka nebo postýlka. Jsou tedy vhodné pro pobyt 4 - 6 osob.
 

Hotel má stabilní a kvalitní personál a je typickým rodinným wellness hotelem se vším, co od této kategorie ubytování očekáváte. Hotel je „lázeňskou“ oázou Moravského krasu. Má navíc vynikající konferenční zázemí a vybavení.

GPS souřadnice - N 49° 22.638', E 016° 40.522'

www.hotelpanorama.cz

 

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.