Wellness hotel Panorama

Češkovice 168, 678 01 Blansko, Tel: 516 418 111, info@hotelpanorama.cz

Moderní restaurace s kvalitní kuchyní. Využívání regionálních produktů i produktů z vlastní bio zahrady.Z jídelního lístku si vyberou i vegetariáni. Snídaně formou bohatého bufetu. Možné dopředu objednat bezlepkovou variantu a diety. Wellness hotel Panorama má tradici více jak 28 let.

- Wi-Fi a parkování zdarma
- nebeská terasa
- bezbariérový přístup
- salonky, konferenční sály
- zázemí pro děti uvnitř i venku
- zookoutek s oslíky a králíky
- obědové menu (po-pá)
- čepované pivo: Ostravar - Mustang, Staropramen

Moderní restaurace s kvalitní kuchyní, která využívá regionálních produktů i produktů z vlastní bio zahrady.

Z jídelního lístku si vyberou i vegetariáni. Snídaně formou bohatého bufetu. Možné dopředu objednat bezlepkovou variantu a diety.

www.hotelpanorama.cz

STŘEDA - NEDĚLE 10:00 - 22:00

Hotel je od 1.1. do 20.2.2023 uzavřen. Těšíme se na Vás od 21.2.2023

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.