Ubytování v soukromí

Olomučany 66, Blansko, Tel: +420 606 713 420, ubyt-olomucany@seznam.cz

Ubytování v rodinném domě s vinárnou v obci Olomučany, která se nachází 2 km od Blanska. K dispozici je pět pokojů.
Nabízíme ubytování v rodinném domě  v oblasti Moravského krasu, 2 km od Blanska s vinárnou a obchůdkem s potravinami. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje a dva třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, wifi,televize. Dále je možnost uschování kol ve dvoře a posezení před obchůdkem a ve dvoře.
 
Vinárna Šárka - kapacita je 40 míst, je k dispozici pro pořádání společenských událostí jako jsou svatby, oslavy,firemní akce. 
Interiér vinárny je stylový s obrazem jižní Moravy a Mikulova - vinařský ráz. Vinárna je nekuřácká, otevřena pouze na akce.
 
K dispozici je také obchůdek s potravinami, který je vybaven výčepem.

www.ubytovanimacocha.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.