Ubytování U Beránka

Mlýnská 931/16 , 67801 Blansko, Tel: 722 900 929, krovy2012@seznam.cz

V průběhu celého roku nabízíme ubytování v centru  Blanska, v přízemí našeho domu (samostatný vchod ze zahrady)
Nabízíme ubytovací jednotku s 8 lůžky (3 zařízené pokoje).  K dispozici je televize, wifi.

Součástí ubytovací jednotky je vybavená kuchyně (lednice, nádobí, mikrovlnka a rychlovarná konvice) a sociální zařízení. Současně nabízíme i možnost  krátkodobého nájmu menších bytových jednotek.

Nemovitost prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí, vybavení je zcela nové, čisté povlečení v ceně. Posezení je možné v zahradě domu, parkování na jeho nádvoří.


www.ubytovanivblansku.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.