Ubytování Jedovnické náměstíčko

Havlíčkovo nám. 128, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 733 149 030, 773 773 293, info@jedovnicke-namesticko.cz

Ubytujte se ve dvoře klidného soukromého domu přímo na jedovnickém náměstí. V prakticky zařízených pokojích, s vlastní sprchou i WC a venkovním posezením si užijete krásy místní přírody i na nízkonákladové dovolené.
Ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s oddělenými postelemi. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Všechny pokoje směřují okny do dvora.

Parkování zdarma u domu, Wi-Fi, společenská místnost s TV, krbem a kuchyňským koutem, venkovní posezení a gril.

www.jedovnicke-namesticko.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.