Ubytování Intradep

Kopeček 532, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 602 769 114, 516 442 728, intradep@seznam.cz

Ubytování v přízemí rodinného domu přímo na břehu jedovnického rybníka Olšovce. Kapacita 4 - 6 lůžek.

Nabízíme levné rekreační ubytování v samostatném bytě rodinné vilky přímo na břehu rybníka Olšovce. Výhled na rybník a jeho krásné východy slunce, koupání přímo z domu, stylová nedaleká hospůdka,tenisové kurty,minigolf vše v nejbližším dosahu.

Celoroční ubytování je vhodné pro rodinu i jednotlivce 4-6 lůžek. Byt k pronájmu se nachází v přízemí rodinného domu s krytou terasou. Obývací pokoj s krbem ,ložnice,kuchyně,koupelna.

Standardní vybavení kuchyně-varný panel, lednice, mikrotrouba, varná konvice, kávovar, kabelová TV, Wifi, možnost grilování a po dohodě i sauna.

Parkování v uzavřeném prostoru u domu, nebo hned vedle na přilehlém parkovišti.

www.intradep.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.