Ubytování Dobromysl

Pražská 602/56, Tel: +420 778 499 350, mjuhasova@gmail.com

Ubytování Dobromysl Vám nabízí dobré místo k Vaší dovolené a k odpočinku. Objekt se nachází v Blansku, v srdci Moravského krasu, v klidné a okrajové části města, kde je nedaleko do lesa, na cyklostezky a do centra. Naše ubytování je pro Vás připraveno z dobré vůle a dobrým srdcem, aby jste se zde cítili příjemně a jako doma. Vítejte v našem útulném, samostatném bytě v přízemí rodinného domu.

Apartmán je plně a účelně vybaven, aby jste se zde cítili jako doma. Do domu vejdeme dřevem zateplenou vstupní chodbou, ze které je přístupná koupelna s toaletou, vanou a pračkou. Dále můžeme projít do kuchyně s lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením k vaření.

V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku a televizi. Ložnice je zařízena třemi lůžky – 1x manželská postel a 1x jednolůžko. Lze zajistit zapůjčení dětské postýlky. Na ložnici navazuje zimní zahrada, která není pro hosty přístupná, ale během Vašeho pobytu nebudete nikým rušeni a nikdo nebude do bytu vstupovat. Najdete zde dostatek úložných prostor a ubytování až pro 5 osob.

Za domem je velká zahrada s pergolou, kde můžete posedět, udělat si oheň a opéct si párky. Máte možnost zapůjčení grilu. Děti mohou využít pískoviště, houpačky, fotbalovou branku, trampolínu a na prostorné zahradě volně běhat a hrát si. Na zahradě je spoustu hraček pro děti.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi a ostatní turisty, kteří chtějí poznat kouzlo Moravského krasu a přitom se cítit jako doma. Bohužel ubytování není možné pro Vaše domácí mazlíčky ☹, protože v objektu máme pejska.

 

Kola si můžete schovat na dvoře domu. Auto zaparkujete přímo před domem, kde na něj uvidíte z oken bytu. V ceně ubytování je ložní prádlo, ručníky, utěrky, Wi - Fi v celém objektu, závěrečný úklid i poplatek městu.


Popis apartmánu

Pronájem apartmánu pro 25 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku s dvěma místy na přespání. Ložnice je zařízena třemi lůžky – 1x manželská postel a 1x jednolůžko.

Sociální zařízení:
Koupelna s toaletou, vanou a pračkou.

Vytápění:
Objekt je vytápěn plynovým kotlem.

Doprava, parkování:
Parkování je u objektu
 

Stravování

Vlastní stravování, v blízkosti objektu je několik restaurací.

 

Vybavení apartmánu

Kuchyně s lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením k vaření.

V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku a televizi. Pro děti je připraven menší hrací koutek s hračkami.

Za domem je velká zahrada s pergolou, kde můžete posedět, udělat si oheň a opéct si párky. Máte možnost zapůjčení grilu. Děti mohou využít pískoviště, houpačky, fotbalovou branku, trampolínu.


Ceník pronájmu

kapacita 25 osob - 2 ložnice

Ceny za noc za apartmán

Zimní sezona: 2500 Kč
Letní sezona: 2500 Kč
Mimo sezonu: 2500 Kč

Silvestr 2023 - máme ještě volno

Cena neuvedena
Další info na dotaz.
 

Provoz, poplatky, ceny

Objekt je v provozu celý rok.
Záloha 20% při rezervaci pobytu z celkové ceny za ubytování.
Kauce při přebírání bytu 1000,-Kč.
Při stornování pobytu 14 dní před nástupem se vrací záloha v plné výši, jinak záloha propadá.
Doplatek ceny pobytu uhradit nejpozději 7 dní před nástupem na bankovní účet.
V ceně ubytování jsou spotřebované energie a poplatek městu.

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.