Tyršova osada

Riviera 451, Jedovnice 679 06, Tel: 777 875 821, 774 875 821, info@tyrsovaosada.cz

Areál Tyršova osada svými prostory nabízí ubytování ve 13 chatkách a zděné budově. Kemp je otevřen od 1. 4. do 31. 11.

Areál Tyršova osada svými prostory nabízí ubytování ve 13 chatkách a zděné budově. Pro tyto chaty a budovu je společné sociální zařízení a sprchy. V budově okál jsou 4 pokoje v jednom poschodí se společnou kuchyňkou a sociálním zařízením. Před areálem se rozprostírá rybník Olšovec, který je vhodný ke koupání, rybolovu i vodním sportům.

Nedaleko kempu se nachází sportovní a dětská hřiště, minigolf, cyklo trasy Single Trail, tenisové kurty a plážové hřiště.

Dále kemp nabízí svými prostory možnost konání firemních akcí, večírků, rautů, svateb, různých srazů a  oslav. Hosté mají možnost u nás úschovy kol. Kemp Tyršova osada je otevřen od 1.4. do 31.11.

Malé chatky pro 4 osoby
Vybavení chatek: jedna patrová postel, a dvě další postele, posuvná skříň, stolek a čtyři židličky. Ve všech chatkách je zavedená elektrika a zásuvka. Celkový počet těchto chatek je 10.

Velké chaty pro 5 osob
Vybavení chatek: jedna patrová postel, tři další postele, skříň, stolek a čtyři židličky. Ve všech chatkách je zavedená elektrika a zásuvka. Celkový počet těchto chatek je 3.

Budova okál
Vybavení pokojů: postele, skříň, stolek, noční stolek, televize a lampička. Na patře je pro všechny pokoje společná kuchyň, WC a koupelna s WC. V budově jsou čtyři pokoje pro 5, 2, 4 a 4 osoby.

Zděná budova
Vybavení pokojů: postele, skříň, stolek, židle. Každý pokoj má zavedenou elektriku a zásuvky. V budově jsou tři pokoje pro 6, 3 a 3.

Kemp Tyršova osada je otevřen po celý rok. Hlavní sezóna je od 1.4. do 31.10. Od 1. listopadu do 31. března mimo hlavní sezónu je ubytování možné POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI.
 

tyrsovaosada.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.