Surfbar Restaurant

Riviéra 524, 679 06 Jedovnice, Tel: 778 028 974, 773 972 759, surfbarjedovnice@email.cz

Restaurace u břehu rybníka Olšovec.

Moderní, kvalitní a svěží gastronomie připravovaná s láskou.

Obslouží Vás příjemný personál, který Vám nabídne kvalitní a chutná jídla. Vaří pro Vás šéfkuchař s dlouholetou praxí, který má k jídlu respekt, pochopení a lásku. Kuchyni zdárně doplňuje široká nabídka z baru. Žízeň zažene vyvážený výběr piv z menších pivovarů s ležáky i moderními pivy typu IPA, domácí limonády, moravské víno a energii dodá profesionálně připravená španělská káva.

SURFBAR restaurant a jeho romantické okolní prostředí u velkého rybníka je jako dělané pro vaše narozeniny, svatbu nebo třeba firemní večírek.

Otevírací doba:
Po-Út: zavřeno
St-Pá: 16:00-22:00
So,Ne: 11:00-22:00

www.surfbar.cz
www.facebook.com/surfjedovnice

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.