Statek Samsara

Klepačov 236, 67801 Blansko, Tel: 727 945 560, info@statek-samsara.cz

Dokonalé pohodlí u nás naleznete jak v páru, tak s rodinou. Pokoje jsme vytvořili tak, abyste se v nich cítili příjemně a po návratu z výletu mohli v klidu rozjímat a vstřebávat dojmy z končícího dne. Sociální zařízení v každém z pokojů v kombinaci s možností donášky jídla na pokoj vám zajistí dokonalé soukromí.
Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života. Je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Penzion Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické.

Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i Vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří - ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.

Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody a to v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který Vás jistě okouzlí. Je to ideální startovní bod pro Vaše pěší i cyklo výlety.

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji, nebo v apartmá s balkonem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven televizí, ledničkou a Wi-Fi zdarma.

Součástí penzionu je stylová restaurace s letní zahrádkou s nádherným výhledem do údolí a na Blansko.
Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.