Restaurace Zámecká sýpka

Dvorská 6a, 678 01 Blansko, Tel: 602 563 646 , info@sypkablansko.cz

Restaurace se nachází v historické budově sýpky přímo v centru města v zámeckém parku.

Restaurace Zámecké sýpky nabízí příjemný moderní interiér podtržený zrekonstruovanou pruskou klenbou a výhledem k jezírku v zámeckém parku. Kapacita restaurace je 66 míst. Restaurace nabízí pokrmy tradičné české i moderní kuchyně.
K posezení v letních měsících lze rovněž využít venkovní zahrádku a dětský koutek.

Ve sklepení budovy se nachází pivotéka - nabízí kromě tradičních českých pivních značek také speciální druhy piva. Prostory jsou vhodné pro uspořádání malých a středně velkých oslav, ozvučení s bezdrátovým mikrofonem.

- Wi-Fi
- letní zahrádka
- salonek (56 míst)
- bezbariérový přístup
- obědová menu

Otevírací doba:
Po–Čt: 07:00–23:00 h
Pá–So: 07:00–23:59 h
Ne: 07:00 – 22:00 h

www.sypkablansko.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.