Restaurace Zámecká sýpka

Dvorská 6a, 678 01 Blansko, Tel: + 420 602 563 646 , info@sypkablansko.cz

Nově rekonstruovaná restaurace v historické budově sýpky se nachází přímo v centru města v zámeckém parku. Nabízí tradiční českou kuchyni.
Restaurace Zámecké sýpky nabízí příjemný interiér podtržený zrekonstruovanou pruskou klenbou a výhledem k jezírku v zámeckém parku. Kapacita restaurace je 66 míst.

K posezení v letních měsících lze rovněž využít venkovní zahrádku a dětský koutek, které jsou v přímém propojení se zámeckým parkem. Nabízíme pokrmy založené na moderní i tradiční české kuchyni.

Ve sklepení budovy se nachází pivotéka - nabízí kromě tradičních českých pivních značek také speciální druhy piva, doplněná desítkou světových pivních značek ve skle. Prostory jsou vhodné pro uspořádání malých a středně velkých oslav, ozvučení s bezdrátovým mikrofonem a připojení na internet – zdarma.

- Wi-Fi
- letní zahrádka
- salonek (56 míst)
- bezbariérový přístup
- obědová menu
- čepovaná piva: zámecké pivo Grande, Pilsner Urquell, piva malých pivovarů a pivní speciály

Otevírací doba:
Po–Čt: 07:00–23:00
Pá–So: 07:00–23:59
Ne: 07:00 – 22:00

www.sypkablansko.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.