Restaurace penzionu Samsara

Klepačov 236, 678 01 Blansko, Tel: 516 413 843, info@statek-samsara.cz

Restaurace penzionu Samsara se nachází v městské části Blanska na Klepačově. Nabízí moderní kuchyni připravovanou z regionálních produktů, příjemné posezení uvnitř restaurace nebo v letních měsících na zahrádce s výhledem do údolí a na Blansko.

- Wi-Fi
- letní zahrádka
- salonek (malý pro 14 osob a velký pro 65 osob)
- bezbariérový přístup
- obědová menu

Restaurace nabízí pokrmy moderní gastronomie z lokálních surovin od místních pěstitelů a farmářů, takže pokrmy z nich vyrobené jsou vždy čerstvé, zdravé a chutné. Pro děti je k dispozici dětský koutek nebo stylové hřiště u letní zahrádky. Možnost pořádání oslav, svateb, konferencí a dalších akcí.

Otevírací doba:
Po-Čt: 11:00-22:00 h
Pá, So: 11:00-23:00 h
Ne: 11:00-22:00  h

www.penzion-samsara.cz

Upozornění: v letních měsících bývá o víkendu areál statku Samsara pronajmut pro konání soukromých akcí, z tohoto důvodů je veřejnosti otevřená pouze horní terasa s nabídkou nápojů a specialit z grilu nebo bývá areál zcela uzavřen. Ověřte si proto prosím otevírací dobu na facebookových stránkách www.facebook.com/statek.samsara.
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.