Restaurace penzionu Samsara

516 413 843, Tel: +420 516 413 843, info@statek-samsara.cz

Restaurace penzionu Samsara se nachází v městské části Blanska na Klepačově. Nabízí moderní kuchyni připravovanou z regionálních produktů, příjemné posezení uvnitř restaurace nebo v letních měsících na zahrádce s výhledem do údolí a na Blansko.
- Wi-Fi
- letní zahrádka
- salonek (malý pro 14 osob a velký pro 65 osob)
- bezbariérový přístup
- obědová menu
- čepovaná piva: Richard 10°, 11°, 12°

Restaurace nabízí pokrmy moderní gastronomie z lokálních surovin od místních pěstitelů a farmářů, takže pokrmy z nich vyrobené jsou vždy čerstvé, zdravé a chutné. Pro děti je k dispozici dětský koutek nebo stylové hřiště u letní zahrádky. Možnost pořádání oslav, svateb, konferencí a dalších akcí.

V areálu penzionu najdete také pasoucí se ovce a lamy.

www.penzion-samsara.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.