Restaurace Olšovec

Havlíčkovo nám. 3/3, 679 06 Jedovnice, Tel: 777 466 000, olsovecrestaurace@gmail.com

Restaurace a pizzerie se nachází na náměstí v Jedovnicích, nedaleko od rybníka Olšovec.
Restaurace a pizzerie se nachází na náměstí v Jedovnicích, nedaleko od rybníka Olšovec. Stylová restaurace s music barem ve stylu staré plachetnice nabízí dva salonky (až pro 35 nebo 80 osob). Nabídka domácí kuchyně, pizzy, čepovaného piva a vinotéky.

Zajištění cateringu. Možnost pronájmu prostor nebo pořádání společenských akcí, oslav a firemních akcí. K dispozici je projektor a plátno.

V letních měsících můžete posedět na příjemné zahrádce před restaurací.

Otevírací doba:
Po-Čt: 11:00-22:00 h
Pá,So: 11:00-23:00 h
Ne: 11:00-22:00 h

www.facebook.com/RestauraceOlsovec
www.restauraceolsovec.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.