Restaurace Na Kopci

Dlouhá 84, 678 01 Blansko, Tel: 603 898 618, restaurace@nakopciklepacov.cz

Restaurace se nachází uprostřed obce Klepačov.
Specializujeme se na produkty skupiny pivovarů Lobkowicz. Na čepu pro vás máme piva i limonády. Pravidelně bývá čepováno pivo Rychrář 11° a Sklepní 10° z pivovaru Černá hora. Bohatá a kvalitní rumová nabídka.

K chuti můžeme nabídnout nakládané speciality, sýry a utopence a samozřejmě běžný sortiment slaných a sladkých pochutin. K jídlu nabízíme například výborné uzeniny z grilu.

V restauraci je možné uspořádat soukromé akci (oslavy, svatby, večírky i plesy) a využít cateringových služeb (obložené mísy, rauty teplé i studené kuchyně, cukrářské výrobky, grilování a mobilní udírna).

Otevírací doba:
Po-Út: zavřeno
St-Čt: 18:00-22:00 h
Pá-So: 18:00-24:00 h
Ne: 17:00-22:00 h

Webové stránky restaurace

www.facebook.com/nakopciklepacov

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.