Restaurace hotelu Sladovna

679 21 Černá Hora 3/5, Tel: +420 539 086 310, restaurace@hotelsladovna.cz

Hotelova restaurace v blízkosti pivovaru Černá Hora.

- bezbariérový přístup
- letní zahrádka
- pivnice
- dětský koutek a venkovní hřiště

Pro nejmladší návštěvníky jsme připravili dětský koutek. Nádvoří slouží v příznivém počasí jako letní zahrádka s kapacitou 90 míst, na děti zde čeká dětská prolézačka a trampolína. Možnost pořádání oslav, přednášek a školení v salonku.

Součástí areálu je také stylová pivnice Šenk u Prokuristy, kde můžete mimo jiné ochutnat všechny druhy piva a pivních specialit nejen z Pivovaru Černá Hora a samozřejmě se i dobře nasytit.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle11:00 - 22:00

www.hotelsladovna.cz
https://www.facebook.com/hotelsladovna/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.