Restaurace Dělnický dům

Žižkova 2, 678 01 Blansko, Tel: +420 605 020 542, rest.delnickydum@seznam.cz

Restaurace Dělnický dům se nachází pár minut chůze od středu města a nabízí posezení v restauraci, pivnici, v salóncích a na letní zahrádce.
- Wi-Fi
- salonek (45-50 míst)
- bezbariérový přístup
- čepovaná piva: v restauraci Starobrno 11°, Drak 12°, na zahrádce Poutník 10° a 12°

Restaurace je vybavena vzduchotechnikou a je rozdělena do dvou částí pivnice a zvýšená část s letní terasou.

První salonek nabízí prostor pro 50 míst a je vhodným řešením pro rodinné a firemní akce, svatby a promoce, rauty a školení. Má vlastní bar s kompletním výčepním zařízením, velkoplošnou obrazovkou doplněnou DVD a CD přehrávačem a vlastním WC.

Druhý salonek nabízí prostor pro 15 míst a je vhodný pro menší rodinné a společenské akce.

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.