Restaurace Dělnický dům

Žižkova 2, 678 01 Blansko, Tel: 605 020 542, rest.delnickydum@seznam.cz

Restaurace Dělnický dům se nachází pár minut chůze od středu města a nabízí posezení v restauraci, pivnici, v salóncích a na letní zahrádce.

- Wi-Fi
- salonek (45-50 míst)
- bezbariérový přístup
- letní zahrádka s dětským hřištěm

Restaurace je vybavena vzduchotechnikou a je rozdělena do dvou částí pivnice a zvýšená část s letní terasou. Možnost pořádání soukromých akcí. Na letní zahrádce je pro děti k dispozici dětské hřiště.
Na zahrádce nebo v klubu uvnitř restaurace se pořádají koncerty.

Otevírací doba:
Po-Pá: 13:00-23:00 h
So-Ne: 10:00-23:00 h

https://restauracedelnickydum-blansko.webnode.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.