Restaurace Barachov

Barachov 588, 679 06 Jedovnice, Tel: 734 237 060, info@restaurace-barachov.cz

Restaurace se nachází v městysi Jedovnice u břehu rybníka Olšovec. Možnost posezení na letní zahrádce, nabídka specialit z udírny.

Restaurace se nachází v městysi Jedovnice u břehu rybníka Olšovec. Možnost posezení na letní zahrádce, nabídka specialit z udírny.
Restaurace Barachov nabízí tradiční českou a moravskou kuchyni s příjemným posezením u velkého vnitřního ohniště.
Nabídka obědového menu. Restaurace Barachov je orientována na tradiční českou a moravskou kuchyni s příjemným posezení u velkého vnitřního ohniště. Lze si vybrat jak z našeho stáleho jídelního lístku nebo akutálního denního menu.

Otevírací doba:

Pondělí – Čtvrtek
11:00 – 15:00

Pátek
11:00 – 22:30

Sobota
10:00 – 21:30

Neděle
10:00 – 20:00

www.restaurace-barachov.cz
www.facebook.com/restaurace.barachov

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.