Rekreační zařízení Vyhlídka

Češkovice 158, 678 01 Blansko, Tel: 566 585 010, 777 555 746, 734 231 886, vyhlidka@kolping.cz

Zařízení se nachází v klidné přírodní lokalitě (3 km od města Blansko); v samotném srdci Moravského krasu (2 km nad Blanskem a 7 km od Skalního Mlýna). Kapacita 93 míst ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Ubytování
Kapacita 93 míst ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Vybavení
Součástí objektu je kuchyň, jídelna a společenský sál, společenská místnost s TV a videem, vstupní hala se stoly na ping-pong, hřiště na fotbal a volejbal a místo pro pálení táborových ohňů.

V těsné blízkosti objektu se nachází rybník s možností koupání a Wellness centrum - velký venkovní přihřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže. Sleva pro naše hosty 25%!!!Vstřícný a ochotný personál Rekreačního zařízení VYHLÍDKA je připraven splnit Vaše přání.ce.

http://www.vyhlidka-blansko.cz/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.