Privat V Chaloupkách

Vysočany 200, 679 13 Sloup v Moravském Krasu, Tel: 721 707 299, privat63@seznam.cz

Starší chalupa s předzahrádkou se nachází v řadové zástavbě v malé obci Vysočany. V objektu se nachází několik místností zařízených ke spaní i odpočinku.
Starší domek s předzahrádkou. Do objektu se vchází chodbou, dále je kuchyně (rádio, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, spižírna s lednicí) + další menší kuchyňka.
V objektu se nachází obývací pokoj č. 1 - rozkládací gauč, stolek, křesla, skříňka, knihovnička, BTV + video. Obývací pokoj č. 2 - stolek, židle, 2x rozkládací gauč, šatní skříně, peřináč.
Pokoj v podkroví - lůžka, stůl, židle, police, noční stolky.

Sociální zařízení: koupelna - umyvadlo, vana se sprchou; samostatné splachovací WC.
Malá pračka, ždímačka.

Chalupa má velký uzavřený dvůr, za kterým je velká zahrada. na dvorku je možnost posezení, zahradní nábytek a možnost opékání (přírodní ohniště, otočný gril).

http://privat63.sweb.cz/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.