Privat Relax

Olšovecká 193, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 776 837 787, modrachvilka@centrum.cz

Privat je umístěný v klidné části, nedaleko středu Jedovnic. Privat nabízí ubytování ve 4-lůžkových pokojích s vlastními koupelnami a možností vaření.
Privat nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech se samostatnými vchody. Každý apartmán má vlastní koupelnu a možností vaření. V každém apartmánu  je k dispozici plynový sporák, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, TV.

Dále je zde možnost venkovního posezení a parkování ve vlastním uzavřeném objektu.

www.privat-relax.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.