Pivovarský penzion

Černá Hora 3/5, 679 21 Černá Hora, Tel: 539 086 395,  recepce@hotelsladovna.cz

Penzion Sladovna tvoří samostatnou budovu (depandence) sousedícího hotelu Sladovna. K dispozici je 10 pokojů s celkovou kapacitou 33 lůžek.
Penzion Sladovna tvoří samostatnou budovu (depandence) sousedícího hotelu Sladovna. K dispozici je 10 pokojů s celkovou kapacitou 33 lůžek.

Hosté mohou využít nabídky služeb hotelu, wellness centra i restaurace.

Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC).


Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových (manželská postel x oddělená lůžka), třílůžkových (oddělená lůžka), čtyřlůžkových (manželská postel x oddělená lůžka) a šestilůžkových pokojích. Možnost ubytování také v apartmá pro 4 osoby.

Pro ubytované hosty je zdarma snídaně, parkoviště, vstup do vodního a saunového světa hotelu Sladovna.

www.hotelsladovna.cz


Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.