Penzion Wendy

Barachov 178, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 777 13 23 43, penzionwendy@centrum.cz

Apartmány Wendy Vám nabízí ubytování v obci Jedovnice v nově zrekonstruovaných a zařízených apartmánech s výhledem na rybník Olšovec.

Apartmá 1 / pro 1-4 osoby
Jednopokojový apartmán s vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, lednice, TV, wifi zdarma. Třetí a čtvrtá osoba má k dispozici pohodlnou rozkládací sedačku.

Wellness apartmá / pro 1-4 osoby
V srdci Moravského krasu v obci Jedovnice jsme pro Vás zrekonstruovali apartmá v prázdninovém domě Wendy a vybavili jej vířivkou a finskou saunou.

Apartmá 3 / pro 4-5 osob
Dvoupokojový apartmán s balkonem a výhledem na rybník Olšovec, vybavená kuchyňka a vlastní sociální zařízení, lednice, TV, wifi zdarma. Třetí a čtvrtá osoba má k dispozici pohodlnou rozkládací sedačku.

Apartmá 4 / pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán s balkonem a výhledem na rybník Olšovec, vybavená kuchyňka a vlastní sociální zařízení, lednice, TV, wifi zdarma Možnost i přistýlek, ovšem s ohledem na velikost apartmánu je nedoporučujeme obsazovat dospělými osobami.
Třetí a čtvrtá osoba má k dispozici pohodlnou rozkládací sedačku.

https://apartmanyjedovnice.cz
 
 

 

 
 
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.