Penzion U Rechů

Hořická 42, 678 01 Blansko, Tel: +420 516 414 649, 777 132 343, penzionrech@centrum.cz

Rodinný penzion se nachází  na okraji města Blanska v rozlehlé zahradě s krásným výhledem. Nabízí romantické ubytování a stravování v restauraci, která je součástí penzionu.
Penzion nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a dvou wellness apartmánech.

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, lednicí, varnou konvicí a televizí.

Apartmán s vířivkou a finskou saunou

Apartmá má přímo na pokoji velkou vířivku a finskou saunu, která je vám neomezeně k dispozici.. Jedinečnou atmosféru dokreslují automatická kamna.
K využití vám je také tablet a velká 3D televize. U vchodu do pokoje můžete taká využít balkón s výhledem do okolí.

Apartmán s vířivkou a kinotelevizí

Částečně zrekonstruované dvou-ložnicové apartmá je vybaveno vířivkou pro 4 osoby, 170 cm velkou televizí designovou koupelnou a kuchyňkou.

Možnost zapůjčení trekových holí a kol, zajištění vstupenek do jeskyní, poskytování turistických informací, možnost grilování, dětský koutek.

Parkování u penzionu a Wi-Fi zdarma. Restaurace s terasou s výhledem na město Blansko.

Možnost využití slev pro držitele Rodinných pasů.

http://www.penzionrech.cz/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.