Penzion U Ježků

Lažánky 73, 678 01 Blansko, Tel: 731 495 555, info@penzionujezku.cz

Rodinný penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Moravského krasu a nabízí ubytování v moderních, prostorných a vkusně vybavených pokojích.

Dle Vašeho vkusu a potřeb vám nabídneme nocleh v útulných dvoulůžkových, třílůžkovém a pětilůžkovém pokoji nebo ve velmi prostorných apartmá s oddělenou ložnicí a kuchyňkou s jídelním koutem.

Každý pokoj má následující vybavení:
- vlastní sociální zařízení - umyvadlo, sprchový kout a WC
- VIP pokoj má prostornou koupelnu s rohovou vanoubarevná TV (VIP pokoj má i vlastní DVD přehrávač)
- chladnička
- obě apartmá mají kompletně vybavenou kuchyňku
- připojení k internetu ZDARMA (pevné-LAN nebo bezdrátové-WiFi)
- všechna okna jsou vybavena žaluziemi a sítěmi proti hmyzu

Internetový koutek ve společných prostorách vybavený počítačem trvale připojeným k internetu můžete ZDARMA využívat 24 hodin denně.

Ve dvoře za penzionem je oplocené parkoviště s automatickou bránou pro váš automobil nebo motorku. Pro odpočinek nebo třeba grilování můžete využít posezení za budovou na dvoře penzionu. Hned vedle je travnatá plocha vhodná pro aktivní i pasivní odpočinek a sportovní vyžití.

www.penzionujezku.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.