Penzion U Balcarky

Ostrov u Macochy 297, Tel: +420 606 314 824, info@penzionubalcarky.cz

Penzion u Balcarky se nachází na strategicky výhodném místě Moravského krasu v obci Ostrov u Macochy 200 m od známé jeskyně Balcarka. Je vhodný pro rodiny nebo menší kolektivy.
Penzion u Balcarky Vám může nabídnout 6 podkrovních pokojů se společnou terasou. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, umyvadlem, lednicí, rychlovarnou konvicí, CD přehrávačem a televizorem.
Některé pokoje mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku, videopřehrávač a satelit. Zdarma k zapůjčení je i dětská postýlka. Pokoje a veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké!

Slunná terasa poskytuje příjemné posezení u ranní kávy či večerního pivečka s krásným výhledem na kostel Máří Magdalény.

V celém areálu je zavedena bezdrátová síť WIFI. V penzionu je soukromé uzavřeném parkovišti ve dvoře, pro jízdní kola máme uzamykatelnou kolárnu v našem areálu.

Dominantou Penzionu u Balcarky je okrasná zahrada, která je situována do zadní části objektu. Příjemné chvíle můžete také strávit u ohniště, na houpačkách, děti na pískovišti a nebo si zahrát některou z námi nabízených společenských her. Máme kulečník, elektronické šipky, petangue, badminton, karty nebo kostky.

Stylová stará stodola Vám poskytne zázemí při nepříznivém počasí. Masivní stoly, vápencový kámen a teplý oheň v krbu nabízí útulné prostředí i v zimních měsících.

http://www.penzionubalcarky.cz/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.