Penzion Surf

Dlouhá 156, Klepačov, Tel: 602 790 311, penzion@surf.cz

Náš penzion najdete v městské části Blansko-Klepačov. Vybrat si můžete z dvoulůžkových pokojů i z větších apartmánů s kuchyňkami. Stravování je možné využít v naší 50 m vzdálené restauraci.
Apartmán s terasou a krbem
Tento apartmán s kuchyní patří mezi našimi zákazníky k nejoblíbenějším. Vhodný je jak pro páry tak i pro méně náročné rodiny s dětmi. Součástí apartmánu je zastřešené zahradní posezení s přímým vstupem na zahradu penzionu. Venkovní posezení u krbu, možnost grilování a točení piva.
2 osoby - 1490 Kč
Každá další osoba 200 Kč
 
 
Apartmán s mesonetem
Dvoupokojový apartmán rozdělený závěsem je ideální volba pro pár nebo čtyřčlennou rodinu.
2 osoby - 1390 Kč
Každá další osoba 200 Kč

 
Podkrovní apartmán
Náš největší apartmán poskytne veliký komfort čtyřčlenné skupině, ale také zde najdete dostatek soukromí až pro 10 osob.
4 osoby . . . . . . . . . 1850 Kč
Každá další osoba 200 Kč

 
Pokoj s projekcí a prostorovým zvukem
Pokoj s velkoplošnou projekcí a 5.1 DTS surround zvukem nabízí jedinečný zážitek pro Vaše oči a uši. Máme k dispozici spoustu hudebních i filmových DVD.
1 osoba - 700 Kč
2 osoby - 1090 Kč
 
 
Snídaně a večeře je možné podávat přímo v penzionu nebo v jeho areálu s restaurací vzdálené 150 m.
 


www.penzionsurf.cz


Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.