Penzion Surf

Dlouhá 156, Klepačov, Tel: 602 790 311, penzion@surf.cz

Náš penzion najdete v městské části Blansko-Klepačov. Vybrat si můžete z dvoulůžkových pokojů i z větších apartmánů s kuchyňkami. Stravování je možné využít v naší 50 m vzdálené restauraci.
Apartmán s terasou a krbem
Tento apartmán s kuchyní patří mezi našimi zákazníky k nejoblíbenějším. Vhodný je jak pro páry tak i pro méně náročné rodiny s dětmi. Součástí apartmánu je zastřešené zahradní posezení s přímým vstupem na zahradu penzionu. Venkovní posezení u krbu, možnost grilování a točení piva.
2 osoby - 1900 Kč
Každá další osoba 500 Kč
 
Apartmán s mesonetem
Dvoupokojový apartmán rozdělený závěsem je ideální volba pro pár nebo čtyřčlennou rodinu.
2 osoby - 2 200 Kč
Každá další osoba 500 Kč
 
Podkrovní apartmán
Náš největší apartmán poskytne veliký komfort čtyřčlenné skupině, ale také zde najdete dostatek soukromí až pro 10 osob.
2 osoby -  2 300 Kč
Každá další osoba 500 Kč
 

Přízemní apartmán
Pokoj HANA – nejútulnější apartmán s kuchyní. Každému ovšem nemusí vyhovovat jeho sklepní umístění. Pokud by jste ale chtěli zažít svůj nejklidnější spánek v životě, tak vřele doporučujeme. Apartmán má sice toaletu, ale sprcha už se bohužel nevešla. Tu ale lze využít v 100 m vzdáleném SURF club.
1 osoba          900 Kč
2 osoby        1300 Kč

 
Apartmán s videoprojekcí
Třípokojový apartmán PAVLA s malou kuchyňkou a velkoplošnou projekcí, zvukem 5.1 surround, nabízí jedinečný zážitek pro Vaše oči a uši. Máme k dispozici spoustu hudebních i filmových DVD na recepci. Apartmán pro tři páry nebo šestičlennou rodinu.
2 osoby  - 1 700 Kč
Každá další osoba  500 Kč

Snídaně a večeře je možné podávat přímo v penzionu nebo v jeho areálu s restaurací vzdálené 150 m.
www.penzionsurf.cz

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.