Penzion Starý pivovar

Křtiny 41, Tel: +420 776 592 239, info@penzionkrtiny.cz

Nově rekonstruovaný rodinný penzion apartmánového typu se nachází ve Křtinách. Nabízí ubytování ve třech čtyřlůžkových pokojích.
Penzion apartmánového typu s kapacitou 12 lůžek je určen milovníkům aktivní i pasivní dovolené všech věkových kategorií. K dispozici nabízíme  tři čtyřlůžkové apartmány -  lososový, oranžový nebo modrý.

Každý ze tří apartmánů je čtyřlůžkový a nabízí vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňku s varnou deskou, ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou a rychlovarnou konvicí. Základní nádobí pro vaření je též samozřejmostí. Součástí každého pokoje je  TV s DVD přehrávačem a wi-fi.

Celý penzion je nekuřácký  s parkováním ve  dvoře penzionu.
Náš penzion staví na  individuálním stravování. Každý pokoj má také plně vybavenou kuchyňku s varnou deskou, ledničkou, myčkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským nádobím.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat ráno bez vaření, rádi nachystáme kontinentální snídani, nebo "snídani do postele.

Při obsazení celého penzionu jednou skupinou přizpůsobíme penzion plně Vašim potřebám skupinové rekreace a rádi zajistíme teplé obědy nebo večeře formou jednotné polopenze výběrem z 2-3 jídel.

V  sezóně je  k dispozici gril i  otevřené ohniště.

Samozřejmostí je u nás nabídka kvalitních moravských vín z produkce malých vinařů Jižní moravy a domácí slivovice.Úzce také spolupracujeme  s místními farmáři. Díky tomu  Vám rádi nabídneme  lahodné čerstvě nadojené mléko, ručně vyráběné delikatesní sýry a med z domácí produkce.

Sál pro  30 - 35 osob a venkovní posezení s další kapacitou 20 míst, nabízí dostatek prostoru pro  Vaše rodinné oslavy či chvíle strávené s přáteli. Pro  nejmenší je připraven báječný dětský koutek plný zábavných her uvnitř penzionu a oplocená zahrada  s maxitrampolínou. 

www.penzionkrtiny.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.