Penzion Lucie

A. Dvořáka 14, 678 01 Blansko, Tel: 776 678 001, penzionlucie@penzionlucie.eu

Penzion Lucie leží nedaleko autobusového a vlakového nádraží Blansko a nabízí ubytování v několika pokojích s vlastní koupelnou a WC.

Kapacita

Kapacita penzionu je variabilní, každý pokoj má možnost rozšířit počet lůžek. S roustoucím počtem lůžek na pokoji se snižuje cena na osobu v daném pokoji. Jednolůžkové pokoje jsou s příplatkem.

Vybavení pokojů

Každý pokoj má svoji vlastní koupelnu a WC, na pokojích jsou běžná lůžka, pohovka případně křesla, jídelní stůl, noční stolek a skříň. Pokoje nejsou vybaveny televizí ani rozhlasem.

Vybavení penzionu

Vaření je možné v plně vybavené společné kuchyni pro hosty, lednička je k dispozici společná v chodbě. Nabízíme zastřešené posezení v zahradě. K parkování slouží vyhrazená stání v zahradě. Pro hosty zajišťujeme snídaně každé ráno přímo na pokoj.

http://www.penzionlucie.eu
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.