Penzion Kůlna Jedovnice

Senetářov 114, 679 06, Jedovnice, Tel: +420 733 422 255, rezervace@kulna-jedovnice.cz

Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa - je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno.

Penzion Kůlna Vám nabízí komfort ve skandinávském stylu.

Z prastarého hospodářského stavení lesních dělníků jsme vybudovali útulné a stylové místo. Přízemí vévodí prostorná restaurace s velkými kamny otevřená do okolních luk a privátní jídelna pro hosty penzionu. V patře naleznete osum tématických pokojů, kouzlo a vůni jim vštěpil Modřín, Dub, Buk, Jasan, Olše, Akát, Javor a Borovice.
 

Ať už zvolíte aktivní odpočinek nebo celodenní lenošení, v našem penzionu naleznete klidné a vstřícné místo s výbornou kuchyní, pobyt vám zpříjemní také výběr špičkových moravských a světových vín.

www.kulna-jedovnice.cz

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.