Výluka vlaků mezi Brnem a Blanskem

Výluka na lince S2

Od 14. 5. 2016 od 0:00 nepřetržitě do 19. 5. 19:25 hodin proběhne výluka na lince S2 mezi Brnem a Blanskem/Letovicemi. Vybrané vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

POZOR: výluka se dotýká také rychlíku R2/874 (ve dnech 16. až 19. 5.) , který odjíždí z Brna hl.n. o 10 minut dříve.

Organizace náhradní dopravy ve směru Brno - Blansko - Letovice:

Linka xS2A – jede ze stanice Brno hl. n. do stanice Adamov a slouží pro rozvoz cestujících mezi uvedenými stanicemi. (V ŽST Adamov je zajištěn přestup cestujících na vlak ve směru Letovice). POZOR: Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 19 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!

Linka xS2B – přímá linka ze stanice Brno hl. n. do stanice Blansko. V ŽST Blansko je zajištěn přestup cestujících na vlak ve směru Letovice. POZOR: Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 6 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!

Linka xS2C – jede ze stanice Brno hl. n. do stanice Bílovice nad Svitavou přes Brno-Židenice (V Bílovicích je zajištěn přestup na linku 210). POZOR: Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 11 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!


Organizace náhradní dopravy ve směru Blansko - Brno:

Linka xS2A – zastávkový spoj – jede ze stanice Adamov do stanice Brno hl. n. přes Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou a Brno-Židenice.

Linka xS2B – přímá linka ze stanice Blansko do stanice Brno hl. n. V ŽST Blansko je zajištěn přestup cestujících ze směru Letovice na přímé autobusy ND do stanice Brno hl. n.

Linka xS2C – (výchozí z Bílovic nad Svitavou) do stanice Brno hl. n. přes Brno-Židenice.


Stanoviště náhradní autobusové dopravy:
Brno hl. n. – u nádražní budovy u viaduktu Křenová
Brno-Židenice (linka xS2B) – na ulici Drobného, aut. zastávka IDS JMK „Zimní stadion“;
Brno-Židenice (linka xS2A a linka xS2C) před staniční budovou, autobusová zastávka IDS JMK „Židenice, nádraží“;
Bílovice nad Svitavou (linka xS2A a linka xS2C) - u nádraží, na zastávce autobusů IDS JMK „Bílovice nad Svitavou, žel. st.“;
Babice nad Svitavou (linka xS2A) – na odstavné ploše pod LDN Babice nad Svitavou, přístup k nádraží lávkou přes řeku;
Adamov (Linka xS2A) – před staniční budovou
Blansko (linka xS2B) – před staniční budovou“

Zpět na výpis aktualit