Předprodej na Vítání sv. Martina

Předprodej vstupenek na Vítání sv. Martina
 
Letošní Vítání sv. Martina bude rozšířeno o sobotní Svatomartinský festival na Wanklově náměstí, který má vlastní vstupné. Cena vstupenky v předprodeji je 80 Kč a v ceně je také sklenička festivalu v hodnotě 50 Kč, kterou obdržíte při vstupu. Pokud si koupíte vstupenky až na místě, jejich cena bude 80 Kč a koštovací skleničku si můžete zakoupit nebo zapůjčit za 50 Kč. Děti do 150 cm výšky mají vstup na náměstí zdarma. Předprodej končí ve čtvrtek 12.11.2015.
 
Vstupenky na nedělní program v zámeckém parku bude možné koupit v předprodeji za 30 Kč, na místě za 50 Kč. Vstupné platí osoby starší 15 let. Vstupenky budou v dostatečném množství v předprodeji k dispozici v Informační kanceláři Blanka a v Muzeu Blansko. Výhodou zakoupení vstupenek v předprodeji je nejen nižší cena, ale také pohodlnější přístup na akci samotnou - návštěvníci s předem zakoupenou vstupenkou se vyhnou zdržení u vstupních bran do zámku. Letos už nebude možné zakoupit vstupenky v neděli u kostela, poslední možnost využít slevy na vstupném v rámci předprodeje bude tedy v sobotu do 12 hodin v informační kanceláři Blanka. Se zakoupením vstupenek tedy neváhejte.
 
Vstup zdarma do zámeckého parku mají děti do 15 let, držitelé ZTP průkazu a také všichni, kteří se ve vlastním historickém kostýmu zúčastní svatomartinského průvodu nebo v něm přijdou do zámeckého parku. Pořadatelé tedy opět vyzývají blanenské k pořízení vlastního historického kostýmu, nejlépe z období gotiky, a k jejich účasti v družině sv. Martina, která ho doprovodí na blanenský zámek.
 
Jako hlavní host Vítání sv. Martina vystoupí v neděli v 19:30 hod v Dělnickém domě hvězda české hudební a muzikálové scény PETR KOLÁŘ s kapelou. Vstupenka v předprodeji stojí 250 Kč a jako bonus k ní obdržíte zdarma vstupenku na nedělní program v zámeckém parku.

Zpět na výpis aktualit