Hotel Zámecká sýpka

Dvorská 6a, 678 01 Blansko, Tel: 702 002 824, info@sypkablansko.cz

Hotel Zámecká sýpka se nachází v klidném zámeckém parku v dosahu centra města. Nabízí nadstandardní ubytování v 10 pokojích.

Zámecká sýpka je neobvyklou stavbou nad zámeckým parkem města Blanska. Svojí budovou i pozicí tvoří Zámecká sýpka krásnou protiváhu vlastnímu zámku.

Luxusní, elegantní a moderní pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, vlastním sociálním zařízením se sprchou, přípojkami k internetu a satelitním LCD televizorem. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení dětské postýlky i vaničky. Dále Vám na požádání zapůjčíme fén a mikrovlnou troubu.

Pro hotelové hosty je bezplatně zajištěno monitorované parkoviště, úschovna kol a dětské hřiště. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně (7.00 - 9.30 h), děti do 3 let jsou ubytované zdarma.

V suterénu sýpky se nachází pivotéka s širokou nabídkou pivních speciálů, v přízemí je restaurace s výhledem do zámeckého parku. O patro výše se nalézá sál, který nabízí prostory pro konání nejrůznějších oslav a společenských akcí. 

Malebné prostřední zámeckého parku a blízká dostupnost centra města je ideální pro rodinnou dovolenou, romantické pobyty, skupinové zájezdy, a také pro firemní a společenské akce.

www.sypkablansko.cz
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.