Hotel U Tří volů

Býkovice 30, 679 71, info@utrivolu.cz

Klidný a romantický hotel se nachází v malé obci Býkovice v rekonstruovaném statku. V objektu se nachází i restaurace a bazén s protiproudem.
Hotel U Tří volů se nachází  nedaleko Moravského krasu v malé obci Býkovice, 28 km od Brna. Při rekonstrukci starého statku byly použity moderní konstrukční prvky, které jsou citlivě začleněny do původní stavby. Hotel nabízí kromě ubytování také salone a sál pro soukrémé a firemní akce s možností doplňkového programu. Součástí hotelu je také wellness centrum.


Ubytování

Hotel nabízí ubytování v pokojí De Luxe Comfort, Economy a apartmánu.

Pokoje De Luxe o velikosti 10 - 17m2, s balkonem nebo v podkroví, velká manželská postel s možností oddělení, minibar, trezor, pracovní stůl, satelitní LCD TV 16“, free WiFi, koupelna se sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby.

Pokoje Economy  o velikosti 9 - 14m2, postele s možností oddělení, free WiFi, společná koupelna se sprchovým koutem, společné WC, toaletní potřeby, společná kuchyňka.

Apartmán se skládá ze tří pokojů, které mají společné sociální zařízení a kuchyňský koutek. Pokoje o velikostech 9, 14, 15m2, velká manželská postel s možností oddělení, minibar, trezor, pracovní stůl, stolek, free WiFi, koupelna se sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Stravování

Možnost stravování ve stylové restauraci. V teplých obdobích je k dispozici zahrádka ve dvorku hotelu. Speciality domácí i evropské kuchyně a možnost  pořádání oslav, svateb, promocí, karů, plesů, koncertů, oslav výročí.

Wellness

Hotelový bazén s protiproudem, masážními tryskami a chrličem je k dispozici nejen ubytovaným hostům, ale i široké veřejnosti. Součástí bazénu je i parní komora s vonnou esencí a solankou. Možnost soukromého vstupu.

utrivolu.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.