Hotel Stará škola

Sloup v Moravském krasu 30, 679 13, Tel: +420 516 435 489, recepce@staraskola.cz

Hotel Stará škola se nachází v městečku Sloup. Ubytování v pokojích v alpském stylu s nábytkem z masivního dřeva. Hostům jsou k dispozici tři salonky, otevřený krb a stylový hotelový bar.

Pokoje jsou obsluhovány výtahem, vybaveny nábytkem z masivního dřeva, plochou televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Budova celého hotelu je pokryta signálem Wi-Fi.

Kapacita hotelu je až 52 osob.

Volný čas si můžete zpestřit v zábavním centru, vystavěném v nápaditém stylu venkovské stodoly. Najdete zde 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbálek a otevřený krb.

www.staraskola.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.