Hotel Sladovna

Černá Hora 3/5, 679 21 Černá Hora, Tel: +420 539 086 395, 731 689 907, recepce@hotelsladovna.cz

Hotel Sladovna se nachází v Černé Hoře, asi 25 km od Brna, v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora – nejstaršího pivovaru v České republice. Hotel Sladovna**** nabízí svým hostům nabízí komfortní ubytování, gastronomické zázemí, wellness centrum, bowling, prostory pro oslavy (např. historický sloupový sál), konferenční prostory, pivovarské muzeum, vlastní parkoviště a další služby.
Hotel Sladovna se nachází v Černé Hoře, asi 25 km od Brna, v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora – nejstaršího pivovaru v České republice. Hotel Sladovna nabízí svým hostům nabízí komfortní ubytování, gastronomické zázemí, wellness centrum, bowling, prostory pro oslavy (např. historický sloupový sál), konferenční prostory, pivovarské muzeum, vlastní parkoviště a další služby.

Všechny pokoje jsou dostatečně prostorné, jsou moderně, vkusně a účelně vybaveny. Nabízíme výběr z více druhů kvalitních polštářů, hostům jsou k dispozici na pokojích také župany a pantofle, a to i pro využití při příjemném relaxování v našem exkluzivním wellness centru. Výjimečným místem ke strávení příjemného pobytu je mezonetové apartmá Sladovna. V každém pokoji je umístěn příruční trezor. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Bezdrátové připojení k internetu je v celém komplexu hotelu.

Hotel Sladovna nabízí ubytování ve 40 komfortně zařízených pokojích několika typů:
-
dvoulůžkové pokoje Standard
-
dvoulůžkové pokoje Delux
-
dvoulůžkové pokoje Superior
-
rodinné pokoje
- mezonetový apartmán Sladovna

Standardní vybavení pokoje:
LCD televizor, minibar, bezpečnostní schránka, telefon (možnost buzení), wi-fi – připojení k internetu zdarma, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), na vyžádání přistýlka, dětská postýlka (poplatky dle ceníku).

Pro ubytované hosty vstup do wellness a parkování zdarma. V celém hotelu platí zákaz kouření.

Wellness

Součástí hotelu je také wellness centrum s vnitřním bazénem s masážními tryskami a protiproudem, whirlpool pro 6 osob.  Saunový svět, ve kterém je vám k dispozici sauna finská, bio aroma, parní aroma, parní solná, infra, tepidarium, Kneippův chodník, odpočívárna, ochlazovna, ledová studna, ochlazovací bazének.

Vyzkoušejte privátní whirlpoo nebo si vyberte z obsáhlé nabídky masáží, koupelí a jiných zážitkových procedur.
 

www.hotel-sladovna.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.