Hotel Pod Horkou

Pod Horkou 5, 679 04 Adamov u Brna, Tel: +420 601 538 054, hotel@podhorkou.cz

Ubytovna je situovaná blízko středu města Adamova. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování různých kategorií ve třech tarifech podle délky pobytu.
Hosté mají k dispozici wi-fi připojení k internetu, společenskou místnost s televizí a prádelnu. Pokud není pokoj vybaven kuchyňským koutem, je možné využít kuchyňku na patře. V recepci je možné zakoupit chlazené nápoje a cukrovinky a příjemně posedět na hotelové terase. V areálu hotelu se nachází restaurace, kde se každý den podávají teplá jídla včetně denního menu.

- nonstop otevřená recepce
- možnost platby kartou
- konferenční místnost
- vysokorychlostní internet
- telefonní automat
- možnost úschovy kol

Za výhodných podmínek také dlouhodobě pronajímáme byty (apartmá).

www.podhorkou.cz
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.