Hotel Kras

Jedovnice 585, 678 01 Blansko, Tel: +420 601 339 636, jedovnice@hotel-kras.cz

Nově zrekonstruovaný hotel Kras se nachází v nádherném prostředí Moravského krasu v městečku Jedovnice u rybníka Olšovce.

Hotel kras se nachází v Jedovnicích u rybníka Olšovce a nabízí ubytování pro max. 38 osob. Hotelové pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, TV s plochou obrazovkou, lednicí a balkonem s výhledem na okolní krajinu.

Součástí hotelu je restarurace s panoramatickou terasou s výhledem k rybníku, denní bar, krytý bazén, vířivka, sauna, solárium, posilovna, stolní tenis. V celém areálu je Wi-Fi zdarma. Parkování v areálu hotelu zdarma.

V blízkosti hotelu je půjčovna kol, půjčovna loděk a šlapadel, tenisové kurty, squash, bowling, minigolf, horolezecká stěna a další služby.  

www.hotel-kras.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.