Hotel Kras

Jedovnice 585, 678 01 Blansko, Tel: 222 539 539, hotel-terasa@hotel.cz

Nově zrekonstruovaný hotel Terasa se nachází v nádherném prostředí Moravského krasu v městečku Jedovnice, 20 kilometrů od Brna.
Pohodlné ubytování na Vás čeká ve 12 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích rozdělených do kategorie Standard a větších Business. K dispozici je také pokoj Svatební a Punkevní s vířivou vanou přímo na pokoji. Pokoje mají vlastní rozlehlou terasu s výhledem na rybník a okolí a samozřejmě koupelnu vybavenou sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují minibarem, telefonem, DVD, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Domácí mazlíček může být ubytován po domluvě.

Po náročném dni můžete využít služeb hotelového wellness centra, kde na Vás čeká bazén, sauna, vířivka, solárium a fitness. Na povolenku můžete chytat ryby přímo z hotelového pozemku u rybníka Olšovec.

Firemní klientela má k pořádání svých akcí k dispozici technicky vybavený konferenční sál pro 50 - 60 osob.Parkování vozů je zajištěno zdarma před objektem.

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.