Hotel Broušek

Sloup v Moravském krasu 248, 679 13, Tel: 516 435 307, 602 587 734, hotel@hotelbrousek.cz

Hotel Broušek je typický rodinný hotel. Nachází se v městysi Sloup, v severní části Moravského krasu, a to asi 100 m od východu ze Sloupsko-šošůvských jeskyní.

Hotel nabízí ubytování ve čtyřech pokojích s maximální kapacitou 14 lůžek.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením.
- LCD televizor
- wi-fi – připojení k internetu zdarma
- parkování před hotelem zdarma
- pobyt s domácími zvířaty je možný za příplatek
- v areálu hotelu je k dispozici dětské hřiště s trampolínou
- zdarma možnost půjčení dětské cestovní postýlky (bez lůžkovin) a rychlovarné konvice

Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou (kapacita 40 míst). Její součástí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou.

Ubytování s domácími mazlíčky není možné.

www.hotelbrousek.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.