Hotel Aquapark

Mlýnská 15, 678 01 Blansko, Tel: +420 516 428 918, 739 558 691, ubytovna@blansko.cz

Ubytovna s kapacitou 64 lůžek se nachází v klidném prostředí areálu Sportovního ostrova v Blansku. Ze všech pokojů je výhled na aquapark.

Hotel - ubytovna s kapacitou 64 lůžek se nachází v klidném prostředí areálu Sportovního ostrova v Blansku. K ubytování hostů slouží dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením včetně sprchy. Pro invalidy jsou k dispozici dva speciálně vybavené dvoulůžkové pokoje včetně výtahu. Výhled ze všech pokojů je na aquapark.

Pro hosty je zajištěna úschovna kol a bezplatné parkování v těsné blízkosti ubytovny.

K ubytování hostů slouží dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně sprchy.

V budově se nachází také restaurace U Ledu s letní zahrádkou s výhledem do aquaparku. V restauraci je možné zajistit stravování během vašeho pobytu vč. snídaně.

Služba recepce:
Kontakt: Po-Ne, 7:30-15:30, tel. 516 428 918, e-mail: ubytovna@blansko.cz
Mimo provozní dobu recepce a ve svátky volejte prosím na tel. 739 558 691.

www.sluzby-blansko.cz/ubytovna.html

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.