Hospůdka Na Točně

Těchov 171 ,67801 Blansko-Těchov, Tel: 724 266 931, info@hospudkatechov.cz

Hospůdka se nachází v Moravském krasu nad Punkevními jeskyněmi. Stává se tak ideálním místem k odpočinku nejen na turistických trasách.

Hospůdka se nachází v Moravském krasu nad Punkevními jeskyněmi. Stává se tak ideálním místem k odpočinku nejen na turistických trasách.

Pro aktivní odpočinek je k dispozici kulečník, šipky i dětský fotbálek. V letním období je pro vás připravena zahrádka. V hospůdce se pravidelně pořádají koncerty, přednášky a besedy.

Otevírací doba:

Út: 17:00 - 21:00
Pá: 17:00 - 23.00
So: 17:00 - 23.00

Facebook: Hospůdka Na Točně
Web: www.hospudkatechov.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.