Hospůdka Na Kasárnách

Veselice 94, 679 13 Sloup, Tel: 702 013 734, nakasarnach@gmail.com

Ubytování v těsné blízkosti Rozhledny Podvrší ve Veselici

Moravský kras a ubytování v Moravském krasu, v jedné z nejvyhledávanějších turistických oblastí České republiky, je bezpochyby nádherným zážitkem, který si nelze nechat, zejména v letních měsících, ujít. Návštěva světoznámé propasti Macocha, Punkevních jeskyní, Sloupsko-šošůvských jeskyní nebo jeskyně Kůlna obohatí Váš program na letní měsíce, zejména tehdy, pokud Váš turistický program spojíte s ubytováním v Moravském krasu v Hospůdce Na Kasárnách nedaleko rozhledny Podvrší u obce Veselice.

Nabízíme vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových a vícelůžkových pokojích. Také máte možnost využít nabídky ubytování ve stanech s podsadou. Ubytování je k dispozici během letní sezóny. 
Aktualní informace naleznete zde.

Facebook Na Kasárnách

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.