Farma Noe

679 06 Březina, Tel: +420 604 203 819, lenka@polan.cz

Farma Noe je moderní ubytovací zařízení poblíž obce Březina uprostřed přírody Moravského krasu. Nabízí ubytování v osmi luxusních romantických pokojích.
Farma NOE nabízí luxusní ubytování uprostřed přírody v celkem 8 pokojích, z nichž tři jsou vybaveny whirlpoolem a pro jejichž zařízení bylo použito vždy jiné dřevo.
 
Celá farma je postavena z modřínového dřeva bez použití laků, mořidel, lepidel a dalších chemikálií. Přes 900 m2 je vyrobeno z masivního dubového dřeva. Prostředí tedy farma nabízí maximálně zdravé.
Hostům je k dispozici soukromé parkoviště přímo u farmy.

Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ
V ceně ubytování podáváme bohatou snídani z faremních produktů,
Domácí zvířecí mazlíčky prosím nechejte doma
Možnost uschování kol
Kromě vnitřních prostor je hostům k dispozici také dvůr s maketou lodi a koupacím jezírkem. K venkovnímu posezení je tak možné využít prostory pod stříškou přímo u vchodu do ubytovací části, molo u makety lodě, ale příjemné posezení nabízí také samotná loď.

Součástí farmy je také vnitřní i venkovní jízdárna pro koňské pólo, stáje a pastviny, na farmě je tak možné vidět koně, ovce, husy, kachny a aragonské slepice.
Zajišťujeme projížďky na koních pro začátečníky i pokročilé.

www.farmanoe.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.