Ekologické volnočasové centrum Švýcárna

Josefov 459, 679 04 Adamov , Tel: +420 511 141 297, 603 375 481, EVC.Svycarna@centrum.cz

Jedná se o stavbu hutního hostince a železitých lázní postavených v alpském (švýcarském) stylu. Objekt se nachází v Josefovském údolí u Křtinského potoka přibližně 3 km východně od Adamova.
Areál je k dipozici k pronajmutí pro neziskové organizace, školení, kurzy, pobyty pro rodiny s dětmi, firemní akce, svatby atd.

K dispozici je celá budova Švýcárny:
- přízemí - hospůdka a vybavená kuchyně, 2x sociální zařízení
- 1. patro - společenská místnost a apartmán (2-4 lůžka) s hydromasážní vanou a WC; 1 pokoj - 4 lůžka, 2x sociáln zařízení
- 2. patro - 6 pokojů (19 lůžek - 2 x 4, 3 x 3, 1 x 2), 2x koupelna se sprchou, 2 x WC

Je možné navýšit ubytovací kapacitu o přistýlky v pokojích i společenské místnosti.

V areálu se nachází prostory bývalé kuželkárny pro venkovní aktvity.

http://svycarna.eu/projekty/evc-svycarna

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.