Chalupa U Macochy

Češkovice 54, 678 01 Blansko, Tel: 602 280 714, info@topvikend.cz

Luxusní, mimořádně atraktivní dřevěná chalupa 4+kk s bazénem v rekreační oblasti u obce Češkovice, pro max. 8 osob.
Luxusní, mimořádně atraktivní dřevěná chalupa 4+kk s bazénem v rekreační oblasti u obce Češkovice, pro max. 8 osob.

Vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s jídelním stolem v obývacím pokoji s krbovými kamny, LCD-DVD a se vstupem na zastřešenou terasu.

Tři ložnice v patře, koupelna s masážním sprchovým boxem a WC, topení kombinované (krbová kamna, elektrické), dětská postýlka.

Oplocený pozemek, okrasná zahrada, venkovní bazén, ohniště s posezením, zahradní nábytek, zahradní gril, dětský koutek (houpačka). Parkování u objektu, domácí zvířata nejsou povolena. V objektu je zákaz kouření.

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.