Chalupa U Karla

Sloup 57, Tel: +420 728 383 279,  chalupasloup@seznam.cz

Nově zrekonstruovaná chalupa nabízí příjemné ubytování v turisticky atraktivní části Moravského Krasu - přímo v centru městyse Sloup.

Nově zrekonstruovaná chalupa nabízí příjemné ubytování v turisticky atraktivní části Moravského Krasu. Je ideální pro rodinnou, individuální i skupinovou rekreaci, pro pěší turistiku či cyklistiku. Apartmán se nachází přímo v centru městyse Sloup, cca 150 m od obchodů, restaurací a autobusové zastávky.

Kapacita: 4 osoby / 2 ložnice
V nekuřáckém apartmánu jsou dva samostatné dvoulůžkové pokoje, každý s TV, na chodbě společná koupelna s WC a sprchovým koutem. Další místností je plně vybavena kuchyň. Součástí domu je také nově zrekonstruovaná zahrada s ohništěm a posezením.

Možnost bezplatného parkování. U domu uzamykatelná garáž pro kola.

www.chalupasloup.cz

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.