Češkovický hostinec - Wellness hotel Panorama

Těchov 168, 678 01 Blansko, Tel: 516 418 111, info@hotelpanorama.cz

Češkovický hostinec je název hotelové restaurace ve wellness hotelu Panorama. Restaurace působí jako tradiční vesnická hospůdka s dřevěným interiérem a skládá se ze tří prostor.
- Wi-Fi
- letní zahrádka
- salonky
- bezbariérový přístup
- obědová menu
- čepované pivo: Staropramen

Restaurace působí jako tradiční vesnická hospůdka s dřevěným interiérem a skládá se ze tří prostor. Loveckého salonku, žlutého salonku a hlavní restaurační místnosti s výčepem i snídaňovým bufetem. Maximální kapacita restaurace je 120 míst k sezení.

V nabídce najdete tradiční česká jídla, pokrmy z regionálních produktů i z vlastní bio zahrádky a jídla připravovaná metodou pomalého vaření (sous vide), která jsou v nabídce do vyprodání, jelikož se připravují několik hodin. Z jídelního lístku si vyberou i vegetariáni a je možné dopředu objednat bezlepkovou variantu.

Možnost pořádání rodinných oslav, svateb, konferencí apod.

www.hotelpanorama.cz
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.